Kontakta oss.

Är det dags att ta nästa steg? Tveka inte, slå oss en signal! Vi svarar gärna på dina frågor och vi är alltid intresserade och inspirerade av att höra om nya affärsutmaningar.

Nya möjligheter.

Hans Langenius

Hans Langenius.

CEO, Chief Executive Officer

+46 705 32 30 70
hans.langenius@2028.se

Marcus Sjölin

Marcus Sjölin.

Opportunity & Growth Officer

+46 709 68 70 99
marcus.sjolin@2028.se

Johan Sandersnäs

Johan Sandersnäs.

VP & Customer Success Officer

+46 708 44 59 74
johan.sandersnas@2028.se

Martin Plantin

Martin Plantin.

Opportunity & Growth Officer

+46 733 59 36 26
martin.plantin@2028.se

Vi är 2028.

Anders Rasmusson

Anders Rasmusson.

Customer Success Officer

+46 707 26 60 98
anders.rasmusson@2028.se

Anders Östman

Anders Östman.

Full Stack Developer

anders.ostman@2028.se

Camilla Nordström

Camilla Nordström.

Customer Success Officer

+46 708 22 60 32
camilla.nordstrom@2028.se

Carl Jönsson

Carl Jönsson.

Content & Concept Specialist

+46 725 73 03 01
carl.jonsson@2028.se

David Kremer

David Kremer.

Design & Concept Specialist

+46 705 18 19 85
david.kremer@2028.se

Emma Nilsson

Emma Nilsson.

Digital Marketing Specialist

+46 730 30 70 13
emma.nilsson@2028.se

Fredrik Sjöqvist

Fredrik Sjöqvist.

Full Stack Developer

+46 702 40 65 78
fredrik.sjoqvist@2028.se

Henrik Malmström

Henrik Malmström.

Content & Concept Specialist

+46 766 23 81 94
henrik.malmstrom@2028.se

Ingrid Kraappa

Ingrid Kraappa.

Operations & Digital Solutions

+46 762 38 81 38
ingrid.kraappa@2028.se

Lorentz Östling

Lorentz Österling.

Content Specialist

+46 707 12 25 53
lorentz.osterling@2028.se

Magnus Lindau

Magnus Lindau.

Designer & Illustration Artist

+46 735 20 09 99
magnus.lindau@2028.se

Mats Lövdahl

Mats Lövdahl.

Designer & Animation Artist

+46 703 03 67 16
mats.lovdahl@2028.se

Stefan Jansson

Matt O’Leary.

UX Copywriter &
Content Specialist

+46 724 01 68 55
matt.oleary@2028.se

Peter Cedergren

Peter Cederholm.

Digital Strategist

+46 705 98 77 23
peter.cederholm@2028.se

Pilar Pérez

Pilar Pérez.

UX Designer

+46 790 06 53 08
pilar.perez@2028.se

Stefan Jansson

Stefan Jansson.

Full Stack Developer

+46 739 83 98 28
stefan.jansson@2028.se

Join us

Jobba med oss.

Letar du efter rätt team att jobba tillsamans med? Vi är alltid nyfikna och intresserade av att träffa nya talanger och potentiella kollegor och kunder. Välkommen in på en kopp kaffe!

Just nu har vi plats för en praktikant inriktad på att skapa innehåll och content. Är du intresserad? Läs mer och ansök nedan!

Vårt kontor.

Du hittar oss i Sockerbruket vid Röda Sten med härlig utsikt mot älven, hamnen och Älvsborgsbron. Parkeringsplats finns alldeles utanför.

Sockerbruket 16
414 51 Göteborg

Our Office

Prenumerera på vårt nyhetsbrev.

 

Detta formulär sparar ditt namn och epost så att vi kan lägga till dig på mottagarlistan för vårt nyhetsbrev med intressanta uppdateringar om 2028. Se vår integritetetspolicy för full information om hur vi skyddar och behandlar dina data.