Kontakta oss.

Är det dags att ta nästa steg? Tveka inte, slå oss en signal! Vi svarar gärna på dina frågor och vi är alltid intresserade och inspirerade av att höra om nya affärsutmaningar.

Nya möjligheter.

Hans Langenius

Hans Langenius.

CEO, Chief Executive Officer

+46 705 32 30 70
hans.langenius@2028.se

Marcus Sjölin

Marcus Sjölin.

Opportunity & Growth Officer

+46 709 68 70 99
marcus.sjolin@2028.se

Johan Sandersnäs

Johan Sandersnäs.

VP & Customer Success Officer

+46 708 44 59 74
johan.sandersnas@2028.se

Vi är 2028.

Anders Rasmusson

Anders Rasmusson.

Customer Success Officer

+46 707 26 60 98
anders.rasmusson@2028.se

Anders Östman

Sara Wågenberg.

Project Manager

+46 738 53 53 80
sara.wagenberg@2028.se

Carl Jönsson

Carl Jönsson.

Content & Concept Specialist

+46 725 73 03 01
carl.jonsson@2028.se

David Kremer

David Kremer.

Design & Concept Specialist

+46 705 18 19 85
david.kremer@2028.se

Emma Nilsson

Erik Ottenvall.

UX & Graphic Designer

+46 795 85 17 02
erik.ottenvall@2028.se

Jenni Nestorson.

Digital Marketing & Content

+46 763 10 54 57
jenni.nestorson@2028.se

Angela Nordstedt.

 Project Manager & Administration

+46 795 85 17 03
angela.nordstedt@2028.se

Henrik Malmström

Henrik Malmström.

Content & Concept Specialist

+46 766 23 81 94
henrik.malmstrom@2028.se

Christoffer Saltelid.

Art Director 

+46 760 34 46 64
christoffer.saltelid@2028.se

Stefan Jansson

Philip Holmsten.

Designer & Videographer

+46 768 51 22 91
philip.holmsten@2028.se

Magnus Lindau

Magnus Lindau.

Designer & Illustration Artist

+46 735 20 09 99
magnus.lindau@2028.se

Magnus Lindau

Josefin Forssell

Copywriter & UX-writer

+46 763 47 21 55
josefin.forssell@2028.se

Join us

Jobba med oss.

Letar du efter rätt team att jobba tillsammans med? Vi är alltid nyfikna och intresserade av att träffa nya talanger och potentiella kollegor och kunder. Välkommen in på en kopp kaffe!

Just nu behöver vi anställa för att förstärka vårt team. Är du intresserad? Läs mer och ansök nedan!

Vårt kontor.

Du hittar oss i Sockerbruket vid Röda Sten med härlig utsikt mot älven, hamnen och Älvsborgsbron. Parkeringsplats finns alldeles utanför.

Sockerbruket 16
414 51 Göteborg

Our Office

Prenumerera på vårt nyhetsbrev.

 

Detta formulär sparar ditt namn och epost så att vi kan lägga till dig på mottagarlistan för vårt nyhetsbrev med intressanta uppdateringar om 2028. Se vår integritetetspolicy för full information om hur vi skyddar och behandlar dina data.